Szybki kontakt: +48 790 375 439 +48 531 765 430
Nasza firma Import pojazdów z USA

Praca jest dla nas pasją!

Działalność Firmy prowadzimy od 2010 roku i ukierunkowaliśmy ją dwuprofilowo.
Pierwszą dziedziną, którą się zajmujemy jest import pojazdów mechanicznych i różnego rodzaju sprzętu z USA.
Na miejscu posiadamy WŁASNE sprowadzone auta które są po opłatach i do zakupu.

Druga oś działania to transport sprzętu pod wskazany adres w Polsce.
Posiadamy do tego celu WŁASNE Lory oraz Auto-Lawety, a kierowcy zajmują się stricte przewozem aut z portu pod wskazany adres.

W obu przypadkach staramy się maksymalnie zadowolić naszych Klientów. Stawiamy na indywidualne, uczciwe i poważne podejście do każdego zlecenia. Zależy nam na jak najwyższej renomie w branży, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że najlepszą reklamą dla każdego przedsiębiorcy jest jego usatysfakcjonowany klient. Jest to dla Nas o tyle istotne, że sami będąc kiedyś klientami firm z branży odczuliśmy wiele niedociągnięć i błędów.

Aby uzyskać jak najszerszą rzeszę zadowolonych Klientów współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i najpewniejszymi agencjami celnymi w Europie oraz instytucjami na terenie Stanów Zjednoczonych.

Osobom chcącym nabyć pojazd znajdujący się aktualnie w USA jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową usługę sprowadzenia go pod dom. Zajmiemy się wszystkim od samego początku do końca. Weźmiemy udział w jego licytacji lub po prostu go kupimy. Odbierzemy go od sprzedawcy, dopilnujemy transportu w Ameryce oraz dopilnujemy wszelkich formalności. Dzięki zebranemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przewidzieć wszelkie niespodziewane sytuacje i w uniknąć jakichkolwiek komplikacji. Niezaprzeczalnym atutem Naszej firmy jest własny transport na terenie całej Europy możemy, więc odebrać Twój pojazd z portu i dostarczyć Ci go pod dom.

Dlaczego to właśnie Nam masz powierzyć zakup Twojego wymarzonego pojazdu z USA? Wybierając Nas – wybierasz wiedzę, doświadczenie i kompleksową obsługę. Skupiając w jednym przedsiębiorstwie obsługę handlową, prawną, transportową oraz techniczną jesteśmy stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym życzeniom Naszych Klientów. Uzyskujemy to m.in. poprzez: udostępnienie naszym klientom baz danych CARFAX (sprawdzenie przeszłości auta lub motocykla po nr VIN). Pomagamy i doradzimy przy znalezieniu najlepszego dla Ciebie sprzętu. Wszystko to sprawia, że grono naszych zadowolonych Klientów systematycznie się powiększa.

Skorzystaj z naszego doświadczenia, skontaktuj się z nami i powiedz nam czego potrzebujesz, a na pewno coś znajdziemy.

Zachęcamy też do zobaczenia aut znajdujących się na miejscu w Naszej firmie już po wszystkich opłatach.

Strony aukcyjne

Wybierz pojazd z aukcji, a my sprowadzimy Ci go pod sam dom
Copart AA Impact Global NPA
Samochody

Transport pojazdów z Bremerhaven
do Polski

Sprawdź naszą ofertę
+48 790 375 439 +48 531 765 430

MOTOUSA
ul.Warszawska 59g
08-500 Ryki (DK17)